سمعک ویدکس

Widex CLIENTS

سمعک ویدکس

پلتفرم‌های ویدکس
به طور کلی سمعک‌های ویدکس بر پایه تکنولوژی digital signal processing (CISP) ساخته شده که این تکنولوژی دائما در حال پیشرفت بوده و به شرکت ویدکس اجازه می‌دهد که ویژگی‌های جدیدی را به مرور زمان به سمعک‌ها اضافه نماید. این سیستم‌ها شامل:

– True ISP
سمعک‌های dream براساس این پلتفرم ساخته شده، در این پلتفرم جزئیات بیشتری از صدا توسط سمعک دریافت می‌شود و ورودی صدا با طیف گسترده‌تری دریافت شده تا کاربران بتوانند در محیط‌های مختلف از جمله کنسرت‌ها، مهمانی‌ها و یا در برنامه‌های ورزشی و … صدا را با کیفیت و جزئیات بیشتری دریافت کرده. و لذت بیشتری از صدا برده و این صدا با وجود نویز محیط، بدون اعوجاج دریافت می‌شود. و از جهت وضوح گفتاری استثنایی بوده و نسبت به سمعک‌های دیگر در حدود ۲۰ % مصرف انرژی کمتری دارند.

– CISP یا Communication ISP
این پلتفرم از جهت پیشرفت، به قدری به سمت جلو حرکت کرده، که دارای خصوصیات بی‌سیم (wireless) شده، که با استفاده از این ویژگی هر دو سمعک با هم ارتباط برقرار کرده و با جمع‌آوری اطلاعات به صورت همزمان و دو گوشی آن را پردازش می‌کنند. از جمله سمعک‌های این گروه می‌توان به Clear و Super اشاره کرد.

– Dual ISP
این پلتفرم نسبت به ISP دارای ویژگی‌های اضافه‌تری است که باعث می‌شود کیفیت صدا را بهبود بخشیده و آن را برای کاربر واضح‌تر نماید. این ویژگی به‌ نام True sound compression باعث می‌شود صدا را واقعی‌تر دریافت کرده، به طوری که صداهای آرام را بهتر شنیده. و صدای نرمال را با وضوح بیشتری دریافت کرده به صورتی که کاربر را آزار ندهد. از جمله سمعک‌های این پلتفرم می‌توان به Mind و Passion اشاره کرد.

– ISP
مشهورترین پلتفرم ویدکس بوده که با کنترل عملکرد سمعک به صورت اتوماتیک با تغییر محیط شنوایی بیمار، عملکرد سمعک هم براساس آن محیط تغییر کرده و سریعا با محیط جدید سازگار می‌شود در این پلتفرم (و پلتفرم‌های قبلی) از تکنولوژی Audibility Extender استفاده شده که باعث می‌شود صداهایی که قبلا برای کاربر غیر قابل شنیدن بوده (مخصوصا فرکانس‌های بالا) قابل شنیدن شود. از جمله سمعک‌های این پلتفرم می‌توان به real – flash – Aikia – Inteo – passion اشاره کرد.

– Flex
یک تراشه با پردازش بسیار سریع و انعطاف‌پذیر که باعث افزایش کیفیت صدا و گفتار شده و درک آن را بهتر می‌کند.

|اطلاعات بیشتر را در سایت برند|