سمعک رکستون

REXTON CLIENTS

از تأسیس این شرکت در سوئیس توسط پل بومر بیش از نیم‌قرن گذشته است. در سال ۱۹۸۰ این شرکت به شرکت زیمنس پیوست و زیرمجموعه گروه زیمنس قرار گرفت. این مجموعه بیش از ۷۰ شعبه در سراسر دنیا دارد که بیشترین فروش خود را در آمریکای شمالی تجربه کرده است. شعار این شرکت «تکنولوژی جدید و استثنایی باید برای همه قابل‌دسترس باشد» می‌باشد. تکنولوژی این سمعک دربرگیرنده تمام محیط‌های شنیداری اعم از شلوغ، خلوت، ماشین و … که بهترین حالت شنیداری و تقویت گفتار را برای بیماران در هر وضعیتی ایجاد می‌کند.

 چرا سمعک رکستون را انتخاب کنیم؟
تمام سمعک‌های رکستون با تکنولوژی پیشرفته ساخته‌شده و بهترین کیفیت صدا را برای کاربر فراهم می‌کنند. هم سمعک‌های داخل گوشی و هم پشت‌گوشی هم‌زمان با کاهش دادن نویز محیط، صداهای گفتاری را تقویت می‌کنند، در این صورت مهم نیست شما کجا هستید چون شما گفتار را در هر محیطی با شفافیت کامل می‌شنوید. بعضی از مدل‌های پیشرفته این سمعک‌ها دارای آپشن‌های دیگری ازجمله کاهش باز آوایی صدا هستند که باعث افزایش کیفیت صدا می‌شود و برخی دیگر از سمعک‌های پیشرفته رکستون دارای بلوتوث هستند که مستقیماً با وسایل جانبی و وسایل صوتی-تصویری بلوتوث دار ارتباط برقرار می‌کنند و صدا را مستقیماً به فرد کم‌شنوا می‌رسانند.

 درک شنوایی بهتر با تنظیمات مخصوص در محیط‌های ساکت
سمعک‌های رکستون را برای تقویت صداهایی که در محیط‌های ساکت شما بیشتر به آن نیاز دارید می‌توان برنامه‌ریزی و تنظیم نمود.  بیشتر سمعک‌ها در محیط‌های ساکت خوب کار می‌کنند و باعث رضایت بیماران می‌شوند اما در این محیط‌ها گاهی اوقات افرادی هستند که خیلی آرام صحبت می‌کنند که باعث ایجاد حالت صدای سوت و وزوز در سمعک می‌شوند و باعث آزار کاربر می‌شود و بعضی‌اوقات کاربر مجبور می‌شود سمعک را خاموش کند. سمعک‌های رکستون با تنظیمات ضد سوت و فیدبک از حالت سوت زدن و آزار بیمار جلوگیری می‌کند و باعث راحتی کاربر در شنیدن صداهای آرام در این محیط‌ها می‌شود.

 درک شنوایی بهتر با تنظیمات مخصوص در محیط‌های شلوغ
– استفاده از میکروفون‌های جهت‌دار
ممکن است در طول زندگی در جاها و مکان‌های شلوغ زیاد قرار بگیریم (جشن‌ها، مراسم‌ها و همایش‌ها و مهمانی‌ها و …). شنیدن در محیط‌های شلوغ بسیار سخت و مشکل می‌شود مخصوصاً برای افراد کم‌شنوا. سمعک‌های رکستون برای کم کردن این مشکل از تکنولوژی میکروفون‌های جهت‌دار استفاده کرده، به این صورت که میکروفون‌ها صدا را از جلو که گوینده قرار دارد جمع‌آوری کرده و کلمات را تقویت می‌کند و هم‌زمان  نویزهای اطراف را کاهش می‌دهد و این باعث می‌شود که فرد کم‌شنوا صداهای گفتاری را بهتر بشنود.

-تکنولوژی دیجیتال کاهش نویز
تکنولوژی‌های رکستون در استفاده از میکروفون‌های جهتی و تقویت گفتار محدود نشده. فناوری کاهش نویز یکی دیگر از تکنولوژی‌های این  سمعک‌ها بوده که در محیط‌های پرسروصدا و شلوغ، صداهای اضافی در اطراف شما را کم می‌کند  و باعث وضوح بیشتر سیگنال گفتاری می‌شود. هرچه کانال‌های سمعک بیشتر باشد این تکنولوژی بهتر و وسیع‌تر عمل می‌کند.

مقاومت در مقابل رطوبت و آب
سمعک‌های رکستون مصرف باتری پایینی دارند و قابلیت استفاده از باتری‌های قابل شارژ را نیز دارند. در این سمعک‌ها به‌جای اینکه هر هفته تعویض باتری انجام دهیم یک یا دو بار در سال تعویض انجام می‌شود. هم‌چنین دارای پایه‌های شارژ هستند که علاوه بر این‌که  باتری را شارژ می‌کنند رطوبت  سمعک را می‌گیرند و آن را خشک می‌کنند، کوچک هستند و قابلیت جابجایی دارند.

وسایل جانبی
سمعک‌های پیشرفته رکستون دارای بلوتوث هستند و قابلیت وصل شدن به وسایل صوتی و تصویری را دارا هستند. همچنین این سمعک‌ها در دو گوش باهم ارتباط دارند و تبادل صوتی برقرار می‌کنند که باعث افزایش درک گفتار در محیط‌های پرسروصدا می‌شود. همچنین این سمعک‌ها قابلیت وصل شدن به ریموت کنترل و سایر وسایل جانبی را داشته و بیمار می‌تواند بهترین استفاده از این وسایل را داشته باشد.

سمعک‌های با پلتفرم Tru core
این سمعک‌ها جزء جدیدترین تکنولوژی‌های رکستون بوده و باعث لذت  هر چه بیشتر از درک صدا به‌صورت طبیعی در محیط‌های مختلف شنیداری می‌شود. Tru core باعث تجربه‌های بهتر و طبیعی‌تر برای کاربر شده و دارای ویژگی‌های فنی ذیل می‌باشد:

  • سه سطح تکنولوژی
  • شش برنامه شنیداری
  • رسایی صدا
  • کاهش‌دهنده انعکاس
  • افزایش‌دهنده صدای موزیک
  • مدیریت وزوز گوش
  • کاهش نویز و ضد فیدبک و قوی
  • IP67
  • دارای بلوتوث
  • قابلیت سازش با اپلیکیشن موبایل

 با این سمعک‌ها مکالمات  در محیط‌های مختلف راحت‌تر شده و در محیط‌هایی که انعکاس صدا زیاد است با استفاده از مدارات کاهش انعکاس درک بهتر مکالمات را برای کاربر فراهم می‌کند. این محصولات دارای برنامه X phone   است که در هنگام استفاده از تلفن صدای تلفن به‌طور هم‌زمان به دو سمعک می‌رسد و باعث افزایش کیفیت صدا مخصوصاً در محیط‌های پرسروصدا هنگام استفاده از تلفن می‌شود. همچنین در این سمعک‌ها از برنامه خاص موزیک music enhancer  برای افزایش و شنیدن جزئیات موسیقی استفاده‌شده و دارای IP67، مدیریت وزوز برای کاهش احساس وزوز توسط بیمار می‌شود.

انواع سمعک‌های رکستون با پلتفرم Tru core

سمعک  Emerald 6cEmeralad8c 2
این سمعک‌ها از نوع Ric  بوده و ۳۲ کاناله در سه سبک M,XS,S6 با ریسیورهای مختلف مناسب برای کم‌شنوایی ملایم تا شدید، هوشمند وایرلس که در مدل S6  آن قابلیت شارژ شدن داشته و وایرلس بود و در نوع XS  آن بسیار کوچک با باتری شماره ۱۰  و تکنولوژی بالا و در نوع M  آن هم قابلیت شارژ وایرلس و دارای ولوم کنترل دستی هم می‌باشد. این سمعک‌ها قابلیت انطباق با اپلیکیشن های موبایل و وسایل صوتی تصویری را دارا می‌باشند.

 سمعک  Musaic 6c
این سمعک‌ها از نوع پشت‌گوشی و در مدل‌های قدرتی (S,M,P,HP ) و در اندازه‌های مختلف مناسب برای کم‌شنوایی ملایم تا شدید دارای پلتفرم Tru core دارای صدای شفاف هوشمند وایرلس ۳۲ کاناله. هوشمند وایرلس. قابلیت وصل شدن به وسایل صوتی و تصویری و وسایل جانبی و قابلیت انطباق با اپلیکیشن های موبایل را دارا می‌باشد.

 سمعک Stellar Li6c
این سمعک‌ها از نوع Ric  بوده و ۳۲ کاناله قابل شارژ که از مشخصات ویژه آن استفاده از باتری یون لیتیوم در این سمعک‌ها می‌باشد که با ۴ ساعت شارژ ۲۴ ساعت می‌توان از این سمعک‌ها استفاده کرد. این محصول دارای بلوتوث و در سه سطح ۴۰,۶۰,۸۰ موجود می‌باشد.

Stellar li6c

سمعک sterling 6c
این  سمعک‌ها از نوع داخل گوشی، هدفمند وایرلس در دو سبک CIC  و ITC  دارای ۶ برنامه اتوماتیک، ۳۲ کاناله در سه سطح عملکردی به بازار عرضه‌شده و  سفارشی بود و نیاز به قالب‌گیری از گوش بیمار دارد. این سمعک‌ها دارای بلوتوث و قابلیت وصل شدن به وسایل جانبی و ریموت کنترل، صدای شفاف و واضح  و دارای باتری شماره ۱۰ می‌باشند.

سمعک stellar Ric 8c
سمعک‌های پشت‌گوشی Ric  هوشمند، وایرلس، قابلیت وصل شدن به وسایل جانبی و وسایل صوتی تصویری، ریموت کنترل و همچنین قابلیت انطباق با اپلیکیشن های موبایل، دارای باتری یون لیتیوم قابل شارژ که با ۴ ساعت شارژ ۱۲ ساعت کار می‌کند، ۴۰   کاناله، سبک و بسیار کوچک، باکیفیت صدای عالی، مناسب برای کم‌شنوایی ملایم تا شدید.

Stellar ric 8c

سمعک  Mosaic 8c
از نوع پشت‌گوشی در ۴ مدل قدرتی S, M,P, HP ، هوشمند و وایرلس، در اندازه‌های مختلف مناسب برای کم‌شنوایی ملایم تا عمیق، ۴۸  کاناله، صدای بسیار شفاف و پوسته مقاوم، دارای بلوتوث و قابلیت انطباق با اپلیکیشن های موبایل.

سمعک داخل گوشی sterling 8c
داخل گوشی مناسب برای کم‌شنوایی ملایم تا شدید، کوچک و نامرئی، هوشمند وایرلس، قابلیت وصل شدن به وسایل جانبی از طریق بلوتوث، کیفیت صدای خوب و بی‌نظیر.

Sterling8

|اطلاعات بیشتر در سایت برند|